سلام بر هفتمین ستاره هدایت، امام موسی کاظم علیه السلام که کلامش زنجیرهای ناامیدی و تیرگی را از هم می گسلد و نامش آتش حرص و غضب را فرو می نشاند.

زمین عطر می افشاند و زمان به شادی و هلهله ایستاده که امروز، مولودی مبارک از تبار روشنی به دنیا می آید. میلاد امام موسی کاظم علیه السلام مبارک باد!

فرشتگان، کاسه های شبنم در دست، بر زمین فرود می آیند و خورشید، ناب ترین بارقه‎هایش را بر خاک می بارد. میلاد امام موسی کاظم علیه السلام مبارک باد!

ای هفتمین نشانه راستی، با کلامت، درهای روشن تفکر را بر ما گشودی و الفبای نورانی صبر و تحمل را به ما آموختی. میلادت مبارک!

کوه ها به تحسین صبوری ات ایستاده اند و زمین، نام بلندت را بر صفحه تاریخ، بزرگ می دارد. ولادت امام موسی کاظم علیه السلام مبارک باد!

سال‎روز میلاد قله نشین استقامت و ایمان، حضرت امام موسی بن جعفر علیه السلام بر دل های مؤمن و پرهیزکار مبارک باد.

با ولادت امام کاظم علیه السلام، آفتاب عالم آرای بندگی و عبودیت، بر زمین پرتو افکند و خانه گلین امام صادق علیه السلام را طراوت ملکوتی و عطر شادی پر کرد.

چشم به راه مولود فضیلت ها، موسی بن جعفر علیه السلام می نشینیم و ندا سر می دهیم: ای سرمشق مقاومت و صبوری، ای اسطوره پرشکوه، ای مهربان، خوش آمدی!

شکفتن هفتمین گل فاطمی، پیشوای عقل و خرد، امام آزاده، حضرت امام موسی کاظم علیه السلام بر پیروان حضرتش مبارک باد!

سال‎روز ولادت حقیقت همیشه فروزان ولایت، کاظم خاندان مهربانی و عطوفت، معیار درستی و صداقت، مجمع الانوار امامت، امام موسی کاظم علیه السلام مبارک باد!

سلام بر هفتمین ستاره عاشقی که شکوه نامش، معنای رحمت است و مکارم اخلاقش، آیینه زلال گذشت و بخشایش! سلام بر امام کاظم علیه السلام.

سلام بر تو ای هفتمین آفتاب بی غروب و درود بر این روز خجسته که به نام تو بر جریده عالم ثبت شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد