به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات سامراء ؛به نقل از خبرگزاری فارس، سیدرحمان حسینی در خصوص ساخت در‌های حرم مطهر آقاسیدمحمد (ع) عموی بزرگوار امام زمان (عج) اظهار کرد: تاکنون شهرستان نظرآباد مفتخر به ساخت دو باب از در‌های این امام زاده واجب التکریم بوده است.

وی افزود: از ابتدای سال جاری دو در دیگر نیز جهت مونتاژ و تکمیل پروژه به کارگاه ساخت واقع در ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان نظرآباد منتقل‌شده‌اند.

این مسئول در ارتباط با دلیل انتقال دو در دیگر به کارگاه نظرآباد بیان کرد: با توجه به شرایط مساعد جهت ساخت و فضای کارگاهی موجود بار دیگر این افتخار نصیب خادمان و عاشقان حسینی در این شهرستان شده است.

وی در ادامه با اشاره به غرفه ستاد بازسازی عتبات عالیات نظرآباد در نمایشگاه بهاره این شهرستان عنوان کرد: خوشبختانه با همکاری اتاق اصناف نظرآباد، ماه گذشته ما نیز غرفه‌ای در نمایشگاه بهاره شهرستان داشتیم که هدف از برپایی و ایجاد آن اطلاع‌رسانی عملکرد ستاد در قالب توزیع بروشور و پخش کلیپ‌های تصویری بود که مردم عزیزمان هرچه بهتر و بیشتر از نحوه فعالیت ستاد آگاه شوند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات نظرآباد در پایان در خصوص برنامه‌های آینده این ستاد خاطرنشان کرد: یکی از عمده اهداف و برنامه‌های ما در سال ۹۷ همکاری بیشتر و بهتر با همه ارگان‌ها و نهادهای سطح شهرستان و اهدای سند افتخار به‌پاس همکاری آن‌ها می‌باشد که قطعا عملیاتی نمودن این هدف بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد